Çocuklar için resim kursu, Çoc...ErART Resim Kursuna Hoşgeldini...Güzel Sanatlara Hazırlık Resim...Resim Kursu...Resim Sanat Kursları...Ruhsat ve Program Onayımız...Yetişkinlere Hobi Resim Kursu,...

ErART Resim Kursuna Hoşgeldiniz

 
Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültelerinin çizim yetenek sınavı ile öğrenci alan Üniversitelere hazırlık resim kurslarımıza hoşgeldiniz.

Mimarlık ve Güzel Sanatların bütün bölümlerine yönelik tasarım ağırlıklı çizim derslerimizde, öğrencilerimize çizimin inceliklerini, perspektifsel bakış açılarını deneysel olarak cd ve videolardan izlettirerek, öğrencilerimizin bakış açıları ve gözlemleri geliştirilerek istedikleri bölümleri derecelerle kazanmaları sağlanır.
 
Sizde istediğiniz üniversitelerin en yüksek puan ile alan bölümlerini kazanmak istiyorsanız, mutlaka bizde hazırlanarak kazanabilirsiniz. Çünkü; bu programlar yalnızca bizde vardır.


7-8 nci sınıf çocuklar için resim kursu programıÇocuklar için resim kursu, Çocuklara resim dersleri

Sevgili Veliler, bu yıl çocuklarınızı ödüllendirerek yeteneklerini keşfediniz. İlköğretim öğrencilerine yönelik sanat ve teknolojik tasarım, resim kurslarımıza katılarak, geleceğin sanatçı adaylarını yetiştirelim.

Sevgili Veliler, haftasonu Cumartesi ve Pazar programlarımıza katılarak çocuklarınızın geleceklerini şimdiden yeteneklerini keşfederek, gelecekte olacak olan mesleklerine yönlendirilmiş olmaları Siz Veliler için bir avantajdır. Siz'de çocuğunuzu ödüllendirerek, geleceğine iyi bir yatırım yapınız.

Haftasonları Cumartesi ve Pazar günleri veya Cumartesi bir yarım gün veya bir tam gün,
Pazar bir yarım gün veya bir tam gün olarak, çocuklara yönelik resim kurslarımıza katılarak geleceğin sanatçı adaylarını yetiştirelim.

Aynı zamanda çocuğunuz ilköğretimi bitirdiğinde Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine girebilmesini için şimdiden çizim yetenek sınavlarına yönelik sanat kültürünün altyapısını edinmiş olması bir avantajdır.

İlköğretim 8. sınıfta okuyan öğrencilere ve Anadolu Güzel Sanatlar Liselerinin yetenek sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilere, haftasonu Cumartesi ve Pazar 2 tam günlük programlarımıza katılarak, Anadolu Güzel Sanatlar Liselerini kazanmaları için, Ekim ayında başlayan yoğun programlarımıza kayıt için Siz'in sevgili çocuklarınızı kurumlarımıza bekliyoruz.

Günler Sabah Grubu Öğle Grubu
Cumartesi 10:00 - 13:10 14:00 - 17:10
Pazar 10:00 - 13:10 14:00 - 17:10

 

 

Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi çizim sınavlarını derecelerle kazanan öğrencilerimiz.
AvniAkyolG.S.Lisesi
Resim
Alperen Özen
Pr.Faik Somer Lisesi
Resim Bölümü
Cemre Demirci
AvniAkyolGSFLisesi
Resim Bölümü
Deniz Başaran
Pr.Faik Somer.G.S.Lis
Resim Birincisi
Alperen Özen


Yetişkinlere Hobi Resim Kursu, Sanat Kursları

Sanata ilgi duyan emekliler ve hobilerini geliştirmek isteyen herkese açık resim ve sanat kurslarımıza hoşgeldiniz. Sevgili dostlarım, bu sene bir iyilik yapıp kendinizi ödüllendiriniz.

Unutmayınız ki;

"Dünyada Yeteneksiz İnsan Yoktur, Sadece İyi Eğitilememiş Doğru Yönlendirilememiş İnsanlar Vardır."
Çizemediğiniz ve hayal ettiğiniz tasarımlarınızı en güzel bir biçimde karakalem ile çizebilmeyi ve renk armonileri ile boyayarak renklendirmeyi ifade etmek istiyorsanız buyrun biz buradayız.

Akademisyen kadromuz ve ruhsatlı programlarımızla teorik ve uygulamalı çalışmalarımız için ErART'ın Sanat Galerisinde her türlü sanat çalışmalarını yerinde uygulayarak öğreneceksiniz.

Ders programlarımız karakalem obje desen çalışmalarıyla başlayıp, perspektif çizimleri, kurşunkalem figür deseni ve imgesel kompozisyon çalışmalarından sonra, kuruboya tekniği ile renk çemberi ve kuruboya ile natürmord çalışmaları ve ardından takip eden günlerde suluboya ile suluboyanın kıvamı, kullanış biçimleri ve uygulamalı kompozisyon çalışmaları öğretilir.

Sanat Galerimizde şase, tuval germe ve çerçeveleme uygulamaları birebir öğretilerek devamında akrilik boya teknikleri ile yağlı boya resim çalışmaları yerli ve yabancı Ressam Hocalarımız gözetiminde bitirtirilerek sergiye hazırlanır. Sanat Galerimizde dönemin sonunda halka açık kokteyl ile çalışmalarınız sergilenir.


9 aylık hafta içi hobi resim kursu
Günler Sabah Grubu veya Öğle Grubu
Salı 10:00 - 13:10   14:00 - 17:10
Çarşamba 10:00 - 13:10   14:00 - 17:10
Perşembe 10:00 - 13:10   14:00 - 17:10
Cuma 10:00 - 13:10   14:00 - 17:10
9 aylık 2 tam gün hobi resim kursu
Günler Sabah Grubu Öğle Grubu
Cumartesi 10:00 - 13:10 14:00 - 17:10
Pazar 10:00 - 13:10 14:00 - 17:10

Sınıf kontenjanlarımız 12 kişiliktir.Ruhsat ve Program Onayımız

1986'dan beri işte ruhsatımız, işte programlarımız ve T.C. M.E. Bakanlığı onaylı bitirme belgemiz.
  Lisans Diploması Kurum Ruhsatı Program Onayları Sertifika

Resim Sanat Kursları

Dünya’da yeteneksiz insan yoktur. Sadece iyi eğitilememiş, doğru yönlendirilememiş, insanlar vardır.
Siz siz olun, geleceğinizi oldu bittiye getirmeyiniz.
Eğitim alacağınız kurumun, T.C. M.E.B. Bakanlığı Ruhsatını sorunuz.
İçmimarlık, Grafik, Tekstil, Resim kursu program onayları var mı? Sorunuz?

Neden sorunuz?
Çünkü önüne gelen kaçak kurs veya atölyeler, iç mimari, grafik, tekstil ve resim program izinleri olmadan ders vermektedirler. Bu programları bilmeden veriyoruz diye yazarak yanıltıcı reklam veriyorlar, sizde inanıyorsunuz. Örnek; İç mimarlık programını verebilmesi için T.C. Milli Eğitim Bakanlığı izin oluru olması gereklidir. Bu programı verebilecek branşta öğretmeni olması zorunludur. Öyle kafadan yazarak insanların gelecekleri ile oynayan birkaç kuruşa tenezzül edip, yanıltıcı reklam veren kurum ve kişilerden lütfen uzak durunuz. Mutlak program onaylarını sorunuz ki, bu sizin bir vatandaşlık görevinizdir.

Kontrolsüz çizgi çizgi değildir, Kontrolsüz eğitim eğitim değildir.
ÖSS Hazırlık dershanelerinde, sözel bölümde hazırlanıyor olsaydınız,
Türkçe, Tarih, Coğrafya ve Sosyal dersleri ayrı ayrı branşındaki öğretmenlerden aldığınızda başarılı olursunuz. Yalnız Tarih öğretmeni bu dersleri “ben size verebilirim” demiş olsaydı, “inanır mıydınız?”
Tabiki inanmazdınız, “olmaz öyle şey” derdiniz.
Mimarlık ve Güzel Sanatlara hazırlıkta da aynen dersler böyle işlenir.
İçmimari, Grafik, Tekstil, Resim derslerini ayrı ayrı branş öğretmenlerinden alarak, sadece bizde hazırlanarak istediğiniz bölüm ve branşları kazanabilirsiniz.
İçmimari, Grafik, Tekstil ve Resim kurs programı olmayan yer ve kurumlardan, lütfen kendinizi ve çocuğunuzu sakınınız.

Sevgili veliler çocuklarınızın geleceğini oldu bittiye getirecek, eğitim formansyonu olmayan kişilerden, kaçak atölye olarak ders veren atölyelerden ve ucuz yerlere emanet ederek geleceğinizi ve umutlarınızı kaybetmeyiniz.
Gelecekte, bir gün gelecek.

En iyi iyiliği de, en kötü kötülüğü de insan kendi kendine yapar.
Çocuklarınızın geleceği için, “iyi bir eğitim” iyi bir bölüm kazanmayı,
İyi bir eğitim, iyi bir okul kazanmayı,
Unutmayın ki iyi bir eğitim, iyi bir gelecek sağlar.
1986’dan beri yıllara sığdıramadığımız birinciliklerle ve burslu kazandırdığımız öğrencilerimiz en büyük referansımızdır.
Sizde derecelerle kazanmak istiyorsanız,
Uzun dönem kurs programlarına katılarak kazanacaksınız ve kazandıracağız.
Resim Kursu

Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültelerinin çizim yetenek sınavı ile öğrenci alan Üniversitelere hazırlık resim kurslarımıza hoşgeldiniz.
Mimarlık ve Güzel Sanatların bütün bölümlerine yönelik tasarım ağırlıklı çizim derslerimizde, öğrencilerimize çizimin inceliklerini, perspektifsel bakış açılarını deneysel olarak cd ve videolardan izlettirerek, öğrencilerimizin bakış açıları ve gözlemleri geliştirilerek istedikleri bölümleri derecelerle kazanmaları sağlanır. Sizde istediğiniz üniversitelerin en yüksek puan ile alan bölümlerini kazanmak istiyorsanız, mutlaka bizde hazırlanarak kazanabilirsiniz. Çünkü; bu programlar yalnızca bizde vardır.Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Kursu ve Sanat Materyalleri

ErART Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Kursu, İstanbul, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Ataşehir, Suadiye, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Anadolu Yakasındaki bütün liselere ve Avrupa Yakasındaki, Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer, Şişli, Fatih, Taksim, Zeytinburnu, Avcılar, Bakırköy ve Bahçelievler ilçelerindeki meslek lisesi öğrencilerinin resim dersleri iyi işlenmesi ve Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlık için sanat dersleri ile ilgili, tors, büst, şovale, resim altlığı gibi meteryalleri, okullara hediye ederek sanat için, çok iyi öğrenciler yetiştirilmesine destek olmuştur.
 
 
ErART Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Kursu olarak, ilköğretim ve ortaöğretimde okuyan bütün öğrencilerin yüksek eğitime hazırlanabilmeleri için uzman ve en iyi sanat materyallerini, Türkiye genelindeki il ve ilçelerimize tek tek dağıtarak, Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlık derslerini, en iyi öğrenmeleri için yine ErART tarafından hazırlanarak okullara hediye edilmiştir.
 
Bunlar, İstanbul, Moda, Bostancı, Başakşehir, Beylikdüzü, Florya, Yeşilköy, Halkalı, Arnavutköy, Kağıthane, Eminönü, Eyüp, Gaziosmanpaşa ilçeleri.
 
Ayrıca, Tekirdağ, Edirne, Çanakkale, Yalova, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Eskişehir, Bolu, Kastamonu, Sinop, Ankara, Çankaya, Kavaklıdere, Kızılay, Konya, Adana, Mersin, Antalya, Muğla, Isparta, Afyon, Kütahya, Uşak, Denizli, Aydın, İzmir, Konak, Alsancak, Karşıyaka, Bornova, Buca, Manisa, Balıkesir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Kayseri, Sivas, Rize, Diyarbakır, Samsun, Trabzon, Erzurum, Artvin, il ve ilçelerindeki sanat ile eğitim yapan okullarımıza birçok sanat materyali hediye ederek çocuklarımızın sanatsal becerilerini gelişmesi için destek olmuştur.


© 2008 Zorbay Şerif Erday - Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede geçen Tüm Görsel çalışmalar ve Yazılar Zorbay Şerif Erday'a aittir.
Sitenin kopyalanması ve/veya sitede geçen verilerin farklı sitelerde kullanılması yasaktır.
Yazılım ve Grafik : Portaze.com