ERART Güzel Sanatlara Hazırlık...Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu...

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu 100% burslu ve derecelerimizin ödül töreni, başarı listemiz

1992 Yılı Ödül Töreni
1992 Yılı Ödül Töreni
 
Marmara Üni.
İç Mimarlık Birincisi
Anıl Tekçam
Mimar Sinan G.S.Üni.
End.Tas.100 Puan
Anıl Tekçam
Mimar Sinan G.S.Üni.
İç Mimarlık
Anıl Tekçam
Mimar Sinan G.S.Üni.
Grafik
Anıl Tekçam
Anadolu Üni.
Resim
Anıl Tekçam
 
Yeni Yüzyıl Üni.
İç Mimari 100% Burslu
Sara Buse Kılıç
 
Yeni Yüzyıl Üni.
İç Mimari 100% Burslu
Laçin Berke Erday
 
Doğuş Üni.
İç Mimari 100% Burslu
Laçin Berke Erday
 
Mimar Sinan G.S.Üni.
İç Mimari
Laçin Berke Erday
 
Doğuş Üni.
İç Mimari 100% Burslu
Burak Elal
Işık Üni.
İç Mimarlık Burslu
Melisa Gökçek
Yeditepe Üni.
İç Mimarlık Burslu
Aslıhan Turpoğlu
Yeditepe Üni.
Tekstil Burslu
İpek Gönül
Haliç Üni.
İç Mimarlık
Oğuzhan Çakar
Marmara Üni.
Resim İş. Öğr.
Gizem Bozkurt
Marmara Üni.
Tekstil
Işıl Serdar
Marmara Üni.
Seramik
Çağla Can
Kocaeli Üni.
Resim
Çağla Can
Kocaeli Üni.
Resim
Evrim Sezer
Sakarya Üni.
Görsel İletişim Tas.
Burçin Bozkurt
Yeni Yüzyıl Üni.
İçmimarlık
Merve Erol
İzzet Baysal Üni.
Resim
Nur Aydokan
 
Marmara Üni.
Seramik
Tilbe Yıldırım
Faik Somer
G.S. Lisesi
Beste Sevim
Faik Somer
G.S. Lisesi
Aleyna Çalban
 
Doğuş Üni.
Grafik 100% Burslu
Münevver Sevim
MimarSinanG.S.Üni.
End.Tas.
İrfan Çiftçi
Işık Üniversitesi
End.Tas. 100% Burslu
Barış Taşlık
Doğuş Üniversitesi
End.Tas.100% Burslu
Batuhan Daşdemir
Doğuş Üniversitesi
End.Tas.1. 100% Burslu
İrfan Çiftçi
Doğuş Üniversitesi
Grafik 100% Burslu
Merve Öztel
Haliç Üniversitesi
İç Mim. 100%Burslu
İrfan Çiftçi
Aydın Üniversitesi
Görsel İlet.100%Burslu
Gizem Kuşcu
Yeni Yüzyıl Üni.
İç Mimari 1.Burslu
Merve Sevim
Doğuş Üniversitesi
End.Tas.Burslu
Burak Dumankaya
Doğuş Üniversitesi
İç Mimari Burslu
Nurcan Uluca Şahin
Beykent Üni.
Moda Tas.Burslu
İlke Şevli
Bilgi Üni.
Moda Tas.1.Burslu
Sabahat Duman
Kültür Üni.
İç Mimari Burslu
Yaprak Üstün
Arel Üni.
Moda Tas.Burslu
Aslıhan Arslanoğlu
Kadir Has Üni.
İç Mimari Burslu
Sena Akpınar
Kültür Üni.
İç Mimari Burslu
Mushap Karakaya
Aydın Üni.
Moda Tas.Burslu
Aslıhan Arslanoğlu
AvniAkyolG.S.Lisesi
Resim
Alperen Özen
MimarSinanGS.Üni
G.T.ElSanatları
Reyda Ör
MarmaraÜni
G.T.ElSanatları
Bora Ülkütan
Anadolu Üni.
Grafik
Ersin Korkmaz
Marmara Üni.Eğitim
Resim İş
Sevgi Karaarslan
KemerBurgaz Üni.
Grafik100%Burslu
Sevgi Doğan
FaikSomerG.S.Lisesi
Resim Birincisi
Alperen Özen
Işık Üniversitesi
İçmimarlık Bursu
Aycan Akman
Doğuş Üniversitesi
Grafik Burslu
Aykut Zafer
Yeditepe Üni.
End.Tas.Burslu
Büşra Çakır
Yeditepe Üni.
End.Tas.Burslu
Büşra Ogan
Pr.Faik Somer Lisesi
Resim Bölümü
Cemre Demirci
KadirHas Üni.
İçmimarlık Burslu
İrem Aslantürk
Yeditepe Üni.
End.Tas.Burslu
Kaan Atakan
Okan Üniversitesi
İçmimarlık Burslu
Musap Karakaya
KadirHas Üni.
İçmimarlık Burslu
Sena Akpınar
Okan Üniversitesi
Tekstil Burslu
Şirin Kırımlı
Trakya Üniversitesi
Resim Bölümü
Tuğçe Kır
Kültür Üniversitesi
İçmimarlık Burslu
Musap Karakaya
Mimar Sinan Üni.
İçmimarlık 95 puan
Emre Eslek
Marmara Üni. GSF.
End.Tas. 2.si
Sena Sancar
Marmara Üni. GSF.
End.Tas.İçmimarlık
Kerem Burak Sarıgül
Marmara Üni. GSF
İçmimarlık-End.Tas.
Emre Eslek
Yeditepe Üni.
İçmimarlık Burslu
Burak Akçin
Yeditepe Üni.
Grafik Burslu
Dilan Tek
Yeditepe Üni.
End.Tas. Burslu
Oğuzhan Çakar
Özge Demiroğlu
Marmara Üni. GSF.
End.Tas. 2.si
Sena Sancar
Yeditepe Üni. GSF
İçmimarlık Burslu
Emre Eslek
Yeditepe Üni. GSF
Tekstil Moda Tas. Burslu
A.Can Yılmaz
Maltepe Üni.
İçmimarlık Burslu
Anıl Işık
Işık Üni. GSF
İçmimarlık Burslu
Emre Eslek
Işık Üni. GSF
İçmimarlık Burslu
Kerem Burak Sarıgül
Işık Üni. GSF
Tekstil Moda Burslu
Ahmet Can
Doğuş Üni. GSF
Resim Burslu
Sena Sancar
İst.Tic. Üni. GSF
İçmimarlık Burslu
Gökçe Kaygusuz
Işık Üni. GSF
Tekstil Moda Burslu
Elif Seda Doğan
Aydın Üni. GSF
Grafik Burslu
Caner Güner
Aydın Üni. GSF
Tekstil Moda Burslu
Elif Seda Doğan
Beykent Üni. GSF
İletişim Tas. Burslu
Sera Arıman
Beykent Üni. GSF
Grafik Burslu
İlknur Pekşen
Kültür Üni. GSF
İçmimarlık Burslu
Onur Darı
AvniAkyolGSFLisesi
Resim Bölümü
Deniz Başaran
Marmara Üni. GSF.
Heykel Bölümü
Sena Sancar
Özge Demiroğlu
Işık Üni.
End. Tas. Bİrincisi
Özge Demiroğlu
Çağhan Öztürk
Doğuş Üni.
İç Mimarlık Burslu
Çağhan Öztürk
Samet Yürekli
Doğuş Üni.
İç Mimarlık Birincisi
Samet Yürekli
Sevde Gümüş
Doğuş Üni.
Grafik Birincisi
Sevde Gümüş
Seza Avara
Maltepe Üni.
İç Mimarlık Birincisi
Seza Avara
İrem Ceylan
Maltepe Üni.
İç Mimarlık Burslu
İrem Ceylan
Özge Demiroğlu
Kadir Has Üni.
End. Tas. Bİrincisi
Özge Demiroğlu
Ege Cankurtaran
Bahçeşehir Üni.
İç Mimari Burslu
Ege Cankurtaran
Güneş Aşçı
Bahçeşehir Üni.
İç Mimarlık Burslu
Güneş Aşçı
Özge Demiroğlu
Kültür Üni.
İç Mimarlık Burslu
Özge Demiroğlu
Hakan Çalıkuşu
Maltepe Üni.
Animasyon Burslu
Hakan Çalıkuşu
Burak Akçin
Kültür Üni
İç Mimarlık 7.
Burak Akçin
Seza Avara
Mimar Sinan Üni.
İç Mimarlık
Seza Avara
Gizem Balkan
Bilgi Üni.
İletişim Tasarım Burslu
Gizem Balkan
Merve Erman
Yıldız Teknik Üni.
İletişim Tasarım
Merve Erman
Aydan Boyacı
İstanbul Ticaret Üni.
İç Mimarlık
Aydan Boyacı
Görkem Dervişoğlu
İstanbul Ticaret Üni.
İç Mimarlık
Görkem Dervişoğlu
Sevilay Işık
Kocaeli Üni.
Grafik
Sevilay Işık
Ercem Güner
Marmara Üni.
Endüstrü Tasarım
Ercem Güner
Elif Cokan
Anadolu Üni.
Seramik
Elif Çokan
Ece BOncuk
Kadir Has Üni.
İç Mimarlık
Ece Boncuk
Cansın Özyıldırım
Kadir Has Üni.
Grafik
Cansın Özyıldırım
Burçak Otsukarcı
Haliç Üni.
End. Tasarım
Burçak Otsukarcı
Cem Bezmez
İstanbul TicaretÜni.
İç Mimarlık 7.
Cem Bezmez





Tıkla başa dön

ERART Güzel Sanatlara Hazırlıkta Üniversiteleri derecelerle kazanan öğrencilerimizin yorumları

Derecelerle kazanan öğrencilerimize, Validesultan kastrında ki öğretmen evinde düzenlediğimiz ödül töreni.

Eralp Ergüven

Erhan Akın

Elif Sultan

Yeliz Çalışkan

Elif Terzioğlu
 
Tolga Aliş ve Enis Yüksel Dereceleri
Öğrencimiz Sevgi İçigen 'in çalışmaları ve derecesi
Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi'nden mezun olup, sonra Erart Güzel Sanatlar Eğitim Merkezinde uzun dönem eğitim ve öğretim alarak Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde üç bölümüde derecelerle kazanan Öğrencimiz Sevgi İÇİGEN'in sınavdaki yaptığı çalışmaları görülmektedir. Bütün Öğrencilerimize okullarında ve mezun olduktan sonra ki profesyonel hayatlarında başarılar dileriz.

 
Birincilikle kazanan öğrencilerimiz.
Birincilikle Kazanan Öğrencilerimiz


Öğrencimiz Yusuf Selman'ın Başarısı

Öğrencimiz Yusuf Selman Kot, Marmara Üni.Grafik Birincisi ve Yıldız Teknik Üni. görsel anlatım birincisi

Başarılı Öğrenciler

Erdem Sezgin
Öğrencimiz Erdem Sezgin, Maltepe Üni. İç Mimari Burslu ve Marmara Üni. İç Mimari 3. sü kutlama töreni


Erart Birincileri

Adıgüzel Birincisi

Özel Üniversiteleri Kazananlar - Burslu Kazananlar


Birinciler Erart

Ders İçinde Ödül Töreni

Ders içinde derece yapan öğrencilerimize verilen çikolata ödülleri ve sonraki Üniversitedeki başarıları


Erart Birincileri


Erart 1. leri

erart 2005 yılı dereceleri

Bir Numara Erart



Erart Öğrencileri




Erart Başarı Listesi 1

Erart - Bilge Yararer
Erart Başarı Listesi 2
Erart Başarı Listesi 3

Alper Tungaşen - Erart

Erart Başarı Listesi 4

Erart Açık Hava Çalışması
Erart Başarı Listesi 5
Erart Başarı Listesi 6
Erart Başarı Listesi 7

Erart Sınıfta Perspektif Çalışması

Erart Başarı Listesi 8
Erart Başarı Listesi 9
Erart Başarı Listesi 10

Erart - Burak Hoca Grafik Dersi

Erart Başarı Listesi 11
Erart Başarı Listesi 12
Erart Başarı Listesi 13
Erart Başarı Listesi 14

Erart Ders İçi Ödüllendirme

Erart Başarı Listesi 15
Erart Başarı Listesi 16
Erart Başarı Listesi 17
Erart Başarı Listesi 18
Erart Başarı Listesi 19
Erart Başarı Listesi 20
Erart Başarı Listesi 21





Tıkla başa dön

© 2008 Zorbay Şerif Erday - Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede geçen Tüm Görsel çalışmalar ve Yazılar Zorbay Şerif Erday'a aittir.
Sitenin kopyalanması ve/veya sitede geçen verilerin farklı sitelerde kullanılması yasaktır.
Yazılım ve Grafik : Portaze.com